Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji, czytania większości wcześniej niedostępnych tematów i możliwość starania się o nabór do klanu r.

#1 2010-05-23 23:39:13

 ängèl

Léäděr klanu r.

3696651
Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 95
Punktów :   
Nick w THAW™: r.ängèl
Wynik w wnt realnym przejazdem: 915,366 w Hollywood
Tagi: 18
Opis: Czytajcie regulamin i ChatBox!

ängèl

Mój nick w grze online to ängèl, mam lat  18. Słucham punku, głównie:
- All Time Low,
- Green Day,
- Yellowcard,
- All American Reject
- 30 Seconds To Mars.
Ogólnie lubię też Linkin Park jeśli chodzi o mocniejsze brzmienia. Nie jeżdżę na desce, ani BMX bo nie mam odpowiednich warunków do tego. Lubie TH od pierwszej części w którą grałem na PSX (PS one) w wieku 12 lat. Od dawna interesuje się tańcem nowoczesnym breakdance, ale już się wyzwoliłem z tej kultury i to zainteresowanie wygasło.
Obecnie gram w THAW™ i jestem administratorem tego forum. Czasami bawię się programem Queen Bee i wyzwalam swoja kreatywność w całym menu gry. Lubie Wolfa i enno, chyba najlepsi kumple z gry, nie mogę tez zapomnieć o Leito, który mam nadzieje zacznie znów grać.
Pozdro dla all użytkowników.


http://img191.imageshack.us/img191/6954/77885460.jpg
This ρσst ώrotε by ängèl

Offline

 
Site for clan r. by ängèl & Wolf_2789

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbpoland.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl www.przelecz.pun.pl www.naruto-shinobistory.pun.pl