Ogłoszenie

Witaj Gościu, jeśli nie jesteś zarejestrowany zrób to teraz bo warto. Kiedy już się zarejestrujesz otrzymasz pełny dostęp do naszej stronki. Gdy zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz możliwość zdobywania punktów reputacji, czytania większości wcześniej niedostępnych tematów i możliwość starania się o nabór do klanu r.

#1 2010-05-23 20:34:52

 Kakao

nÖÖb

8442305
Skąd: PoLska o_0
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 10
Punktów :   
Nick w THAW™: r.cAo =*
Wynik w wnt realnym przejazdem: 500,286
Tagi: 16
Opis: I'am Made It '_'

Welcome In the "TiGer's Life" xD

No więc tak moja nazwa w thaw to TiGer (ogólnie) opowiem coś o sobie
-Mam lat 13 to nie za dużo ale cóż..
-Uwielbiam w prost wrestling (niektórzy mówią , że to udawane , ale i tak to lubię :>)
-Niektórzy mówią , że jestem *WULGARYZM* ponieważ na końcu zdania zawsze stawiam jakąś emote typu , , xD , ._. , '-' itp. a czasami nawet wymyślam swoje własne 0.0 .
-Słucham różnego rodzaju muzyki np. The Prodigy , Linkin Park , ale moja ulubiona muza to electrick albo Dj's typu : DJ khaled, Scootr itp.
-Od wakacji 2009 r. robiłem jakieś mody ale na razie się wstrzymałem ponieważ miałem sporą przerwe w THAW.
-Jeżdżę na deskorolce w realu ale po za tym uprawiam PARKOUR z kolegami ;]
-Ucze się nawet dobrze w tym roku morze nawet będzie średnia 4.6 lub 4.7
-Uwarzam , że emo'sy to dziwni ludzie , owszem kiedyś miałem fryz na emo ale zgoliłem tych włosów i przeżuciłem się na irokezz'a
-Gram w gry: THAW, THUG2 , POSTAL2, Mirrors EDGE 2 i czasami w GTA San Andreas

To chyba tyle więcej nie chce mi się pisać ale do zobaczenia w THAW lub w innych grach online
                       
                                                                             Cya ;*

Offline

 

#2 2010-05-23 20:48:02

 ängèl

Léäděr klanu r.

3696651
Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 95
Punktów :   
Nick w THAW™: r.ängèl
Wynik w wnt realnym przejazdem: 915,366 w Hollywood
Tagi: 18
Opis: Czytajcie regulamin i ChatBox!

Re: Welcome In the "TiGer's Life" xD

I takie posty uważam za najlepsze, opisany każdy element szczegółowo. Dzięki TiG'eR. ._. I możesz przekleić niektóre posty z Tuto®ials fo® mods in T.H.A.W do Tutoriali na Naszej stronie, będę wdzięczny, pozdrawiam


http://img191.imageshack.us/img191/6954/77885460.jpg
This ρσst ώrotε by ängèl

Offline

 
Site for clan r. by ängèl & Wolf_2789

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darklegionl2.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl www.exo.pun.pl www.jazdabardziejbokiem.pun.pl www.neuroshima.pun.pl